maandag, 16 februari 2015 18:55

Joop Spexgoor gekozen tot nieuwe voorzitter

Op de jaarvergadering van 10 februari jl. is Joop Spexgoor gekozen tot nieuwe voorzitter van onze vereniging. Hij volgt hiermee Ronald Peters op, die helaas door privéomstandigheden zijn functie moest neerleggen.

Ronald heeft maar liefst 19 jaar de functie van voorzitter vervuld bij onze vereniging, waarvoor wij hem ontzettend dankbaar zijn. Hij heeft onze vereniging altijd met raad en daad geholpen, zij het de laatste jaren wat minder op de voorgrond.
Duim omhoog

Ronald bedankt.


Om het bestuur weer compleet te krijgen hebben wij Anne Marie Idink bereid gevonden om ons bestuur te komen versterken. Ook zij is door de vergadering verkozen als nieuw bestuurslid. Hierbij willen wij zowel Joop als Anne Marie veel succes wensen.